Longstaff: Manchester United? Włączam telewizję, a tam dyskutują o czymś, co całkowicie zmieni moje życie!

Longstaff: Manchester United? Włączam telewizję, a tam dyskutują o czymś, co całkowicie zmieni moje życie!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: NUFC TV

Sean Longstaff zwrócił na siebie uwagę Manchesteru United, ale sam piłkarz nie najlepiej przyjął te spekulacje.

Dyskusje na temat wielkiego transferu zawsze mogą namieszać w głowie piłkarzowi, szczególnie gdy ten jest dopiero na początku swojej piłkarskiej drogi. Longstaff zaprezentował się z bardzo dobrej strony w barwach Newcastle United i mimo iż sporo czasu musiał poświęcić na leczenie kontuzji, Manchcester United był gotowi oddać bardzo dużo, by go pozyskać. W pewnym momencie „Czerwone Diabły” oferowały nawet 50 milionów funtów i choć „Sroki” odrzuciły propozycję, oferta miała duży wpływ na zawodnika.

- Czasem możesz się trochę rozproszyć przez spekulacje z zewnątrz. Tego lata chyba trochę mnie to dosięgło - powiedział Longstaff w rozmowie z klubowymi mediami.

- To trudne, kiedy gdziekolwiek się pojawisz, widzisz swoją twarz na pierwszych stronach gazet. Włączasz telewizję i ludzie o tobie dyskutują... Ale nie rozmawiają o drobnych sprawach, tylko o czymś, co może realnie wpłynąć na twoje życie.

Anglik dodaje, że dopiero z czasem zdołał się oswoić z nową sytuacją i całym zamieszaniem wokół niego.

- Oczekiwania wobec mnie to tylko połowa z tego, co faktycznie teraz robię, więc to raczej dobra rzecz. Spekulacje pokazują, że w ciągu tego roku zaimponowałem ludziom. Ze swojej strony muszę po prostu uważać, by nie słuchać tych głosów i nie przywiązywać do nich szczególnej wagi.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz 25 zawodników bez kontraktu. Do wzięcia od zaraz Iker Casillas kończy karierę Iker Casillas kończy karierę OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu OFICJALNIE: Smokowski odchodzi z Polsatu Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa OFICJALNIE: Tottenham musi radzić sobie bez Heung-min Sona. Kilkutygodniowa przerwa Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy