Lucas Hernández zostanie na zgrupowaniu reprezentacji. Francuscy lekarze podważają zdanie Bayernu

Lucas Hernández zostanie na zgrupowaniu reprezentacji. Francuscy lekarze podważają zdanie Bayernu fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Jak donosi Sky Sport, Lucas Hernández pozostanie na zgrupowaniu reprezentacji Francji. Decyzja ta z całą pewnością podsyci konflikt między francuską federacją a Bayernem.

23-letni obrońca nie zagrał w dwóch ostatnich meczach monachijskiego zespołu z powodu problemów z kolanem. Sztab medyczny mistrza Niemiec jednoznacznie orzekł, że Hernández nie będzie w stanie wystąpić również w październikowych spotkaniach reprezentacji z Islandią oraz Turcją. Mimo to, nie został on skreślony z listy powołanych.

Na początku wydawało się, że defensor po przejściu badań w Clairefontaine-en-Yvelines zostanie z powrotem wysłany do Monachium. Zdaniem Sky Sport Hernández pozostanie jednak na zgrupowaniu, ponieważ według francuskich lekarzy jego stan zdrowia jest coraz lepszy. Ich ocena jest sprzeczna z tym, co orzekli monachijczycy.

Nie jest to jeszcze przesądzone, ale nie można wykluczyć, że obrońca zagra w jednym z październikowych meczów. Francuzi zmierzą się z Islandią 11, a z Turcją - 14 października.

Prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge, już wcześniej wypowiedział się krytycznie na temat postępowania francuskiej federacji, dając do zrozumienia, że jest nim zirytowany.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy