Lucas Paquetá bliżej wyczekiwanego transferu do Premier League?! Podwyższona oferta

Lucas Paquetá bliżej wyczekiwanego transferu do Premier League?! Podwyższona oferta fot. Daniel Vaquero / Sipa / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

West Ham United podwyższył swoją propozycję za Lucasa Paquetę z Olympique'u Lyon - informuje „L’Équipe”.

Ofensywny pomocnik jest od dłuższego czasu łączony z zaliczeniem przeprowadzki do Premier League. Początkowo mówiło się o tym, że zainteresowanie jego usługami przejawiają Newcastle United, Manchester City oraz Arsenal.

Od pewnego czasu „Sroki”, „The Citizens” i „Kanonierzy” nie poczyniły żadnych stosownych kroków zmierzających do pozyskania Lucasa Paquety i ten fakt postanowił wykorzystać West Ham United poprzez wystosowanie za niego propozycji sięgającej 50 milionów euro wraz z dodatkami.

Oferta „Młotów” spotkała się z natychmiastowym odrzuceniem ze strony Olympique'u Lyon.

Takie postawienie sprawy nie zraziło londyńskiego klubu, który w opinii dziennikarzy „L’Équipe”, przygotował już poprawioną ofertę o łącznej wysokości 57 milionów euro.

W jej skład wchodzi ponownie podstawowa suma transferu - 41 milionów euro ze zwiększoną kwotą stosunkowo łatwych do osiągnięcia bonusów o wartości 16 milionów euro.

„Les Gones” pochylą się z pewnością nad poprawioną propozycją drużyny z Premier League, ale trudno wyrokować, czy zostanie przez nich zaakceptowana, ponieważ nie tak dawno francuski zespół był skłonny przystać na rozstanie z jednym z liderów w przypadku otrzymania 80 milionów euro.

Paquetá wystąpił w dwóch spotkaniach Olympique Lyon w obecnych rozgrywkach i ma ważną umowę z klubem do połowy 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy