Lucas Paquetá bliżej wyczekiwanego transferu do Premier League?! Podwyższona oferta

Lucas Paquetá bliżej wyczekiwanego transferu do Premier League?! Podwyższona oferta fot. Daniel Vaquero / Sipa / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

West Ham United podwyższył swoją propozycję za Lucasa Paquetę z Olympique'u Lyon - informuje „L’Équipe”.

Ofensywny pomocnik jest od dłuższego czasu łączony z zaliczeniem przeprowadzki do Premier League. Początkowo mówiło się o tym, że zainteresowanie jego usługami przejawiają Newcastle United, Manchester City oraz Arsenal.

Od pewnego czasu „Sroki”, „The Citizens” i „Kanonierzy” nie poczyniły żadnych stosownych kroków zmierzających do pozyskania Lucasa Paquety i ten fakt postanowił wykorzystać West Ham United poprzez wystosowanie za niego propozycji sięgającej 50 milionów euro wraz z dodatkami.

Oferta „Młotów” spotkała się z natychmiastowym odrzuceniem ze strony Olympique'u Lyon.

Takie postawienie sprawy nie zraziło londyńskiego klubu, który w opinii dziennikarzy „L’Équipe”, przygotował już poprawioną ofertę o łącznej wysokości 57 milionów euro.

W jej skład wchodzi ponownie podstawowa suma transferu - 41 milionów euro ze zwiększoną kwotą stosunkowo łatwych do osiągnięcia bonusów o wartości 16 milionów euro.

„Les Gones” pochylą się z pewnością nad poprawioną propozycją drużyny z Premier League, ale trudno wyrokować, czy zostanie przez nich zaakceptowana, ponieważ nie tak dawno francuski zespół był skłonny przystać na rozstanie z jednym z liderów w przypadku otrzymania 80 milionów euro.

Paquetá wystąpił w dwóch spotkaniach Olympique Lyon w obecnych rozgrywkach i ma ważną umowę z klubem do połowy 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy