Luis Suárez jednak opuści Europę?! Potwierdzone zainteresowanie Urugwajczykiem

Luis Suárez jednak opuści Europę?! Potwierdzone zainteresowanie Urugwajczykiem fot. sbonsi / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FM Radio Top

Luis Suárez jest obiektem zainteresowania River Plate. Ten stan rzeczy potwierdził sam prezydent argentyńskiego klubu w audycji w FM Radio Top.

Doświadczony napastnik nie otrzymał propozycji przedłużenia wygasającego kontraktu z Atlético Madryt i tym samym może związać się z nowym pracodawcą na zasadzie wolnego transferu.

35-letni zawodnik nie narzeka na brak zainteresowania ze strony różnych zespołów i najmocniej był do tej pory łączony z zaliczeniem powrotu do Premier League, gdzie trafiłby do Aston Villi prowadzonej przez byłego klubowego kolegę - Stevena Gerrarda.

Reprezentant Urugwaju nie śpieszy się jednak z podjęciem żadnych wiążących decyzji i cierpliwie czeka na otrzymanie innych ofert. Wśród nich znajdują się też takie, które oznaczałyby definitywne zakończenie przygody Luisa Suáreza z europejskim futbolem, bo o jego zatrudnieniu marzy między innymi River Plate.

Drużyna z Argentyny rozgląda się na rynku za następcą Juliána Álvareza, odchodzącego do Manchesteru City po zakończeniu półrocznego okresu wypożyczenia i bardzo poważne rozważa pozyskanie na jego miejsce właśnie byłego snajpera Ajaksu Amsterdam, Liverpoolu czy Barcelony, o czym otwarcie powiedział prezydent klubu.

- Tak, skontaktowaliśmy się z Luísem Suárezem, ale teraz wszystko zależy tylko od niego. Nie możemy podać szczegółów naszych negocjacji, bo tak nie postępujemy i nie ujawnimy żadnych innych nazwisk, z którymi rozmawiamy - powiedział Jorge Brito.

- Obecna sytuacja na rynku jest bardzo trudna, ponieważ potrzebujemy wzmocnień na teraz, a okno zamyka się w sierpniu. Szukamy rozwiązania dotyczącego pozyskania jednego lub dwóch graczy. To bardzo szczególny rok, ponieważ są w nim też Mistrzostwa Świata - dodał przedstawiciel River Plate.

Doświadczony napastnik kończy swój dwuletni pobyt w Atlético Madryt na 34 zdobytych bramkach w 83 występach oraz wywalczonym mistrzostwie Hiszpanii w sezonie 2020/2021.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Mistrzostwa Świata: Typy na Maroko - Hiszpania Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Składy na Maroko - Hiszpania [OFICJALNIE] Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy