Luis Suárez odejdzie z Barcelony już w tym roku?! Ajax złoży ofertę

Luis Suárez odejdzie z Barcelony już w tym roku?! Ajax złoży ofertę fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Rodri Vazquez I Oriol Domenech

Jak donosi Oriol Domènech, Ajax naprawdę chce złożyć tego lata ofertę za Luisa Suáreza.

Taka informacja pojawiła się w niedzielę, a przekazał ją Rodri Vázquez. Dziennikarz z Urugwaju dał do zrozumienia, że Ajax planuje przedstawić Barcelonie propozycję za jej napastnika w najbliższych dniach. Dodał on, iż wielkim zwolennikiem takiego ruchu jest Marc Overmars, dyrektor sportowy holenderskiego klubu.  

Domènech potwierdza te doniesienia. Działacze Ajaksu mieli rozmawiać z Suárezem już kilka tygodni temu. Przedstawili mu oni wtedy pomysł na jego osobę i warunki, na jakie mógłby liczyć.  

Zobaczymy, co na to Barcelona. Kilka dni temu „Sport” opublikował listę nietykalnych zawodników „Dumy Katalonii”. Liczy tylko cztery nazwiska i próżno szukać na niej Suáreza. Klub nie będzie dążył do rozstania z Urugwajczykiem, ale z doniesień powyższego źródła wynika, że jeśli pojawi się za niego odpowiednia oferta, może ją przyjąć.  

Samo zainteresowanie Suárezem ze strony Ajaksu nie jest wielką niespodzianką. Napastnik grał w Amsterdamie między 2007 a początkiem 2011 roku. Transfer atakującego do Holandii w tym roku można już za nią uznać.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy