Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek

Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Bruno Vain | Direct TV

Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących godzinach Luis Suárez zostanie ogłoszony nowych zawodnikiem River Plate - oznajmił Bruno Vain ze stacji Direct TV.

Przyszłość napastnika zaczyna się klarować. Od momentu opuszczenia Atlético Madryt wokół Urugwajczyka tworzyło się wiele znaków zapytania. W pewnym momencie miał on do rozważenia kilkanaście możliwości, z których mógłby skorzystać przed rozpoczęciem kolejnego sezonu.

Jedną z najgłośniejszych spekulacji był ewentualny powrót 35-latka do FC Barcelony. Ta opcja jednak szybko została przekreślona, gdyż w dalszym ciągu podstawowym celem władz „Dumy Katalonii” jest sprowadzenie Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium.

Niemniej najświeższą rewelacją, jaka ukazała się w przestrzeni medialnej, jest angaż Suáreza przez legendarny klub z Argentyny. Początkowo niewiele wskazywało na taki ruch, głównie ze względów ekonomicznych, aczkolwiek poufne źródła, na jakie powołuje się Bruno Vain, wskazują, że to bardzo realny krok do zrealizowania.

Można założyć, że zdobywca Ligi Mistrzów z sezonu 2014/2015 podpisze z nowym pracodawcą krótkoterminowy kontrakt, a pieniądze na jego wynagrodzenie zostaną zaczerpnięte ze sprzedaży Juliána Álvareza, który zasilił Manchester City za 17 milionów euro.

Trener River Plate Marcelo Gallardo potwierdził, że trwają rozmowy w sprawie podpisania umowy z jednym z dwóch napastników. Obok Luisa Suáreza za głównego kandydata do wzmocnienia zespołu uznawano Kolumbijczyka, Miguela Borję.

Reprezentant Urugwaju na Wanda Metropolitano spędził ostatnie dwa sezony. Przez ten czas zanotował 83 występy, strzelając 34 gole i zaliczając sześć asyst.

Jeśli Suárez faktycznie zostanie zaprezentowany jako nowy nabytek ekipy z Buenos Aires, wspomoże drużynę w walce o Copa Libertadores.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy