Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie

Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RAC1

Luis Suárez przy okazji rozmowy na antenie RAC1 wypowiedział się na temat klauzuli, która przewiduje automatyczne przedłużenie z nim umowy pod konkretnym warunkiem.

33-latek trafił na Camp Nou z Liverpoolu latem 2014 roku. Od tamtej pory minęło wiele czasu i wielu fanom jest obecnie ciężko wyobrazić sobie zespół bez Urugwajczyka w składzie.

Sam piłkarz również traktuje Barcelonę, jak swój dom i chciałby w niej zostać tak długo, jak to tylko możliwe. Jego umowa z tym klubem wygasa 30 czerwca 2021 roku, ale sam zainteresowany głęboko wierzy, że zostanie przedłużona.

Co ciekawe, znajduje się w niej specjalny zapis, mówiący o automatycznym przedłużeniu, jeśli spełniony zostanie pewien warunek. Urugwajczyk postanowił podzielić się tą wiadomością z opinią publiczną.

- Rzeczywiście mam w kontrakcie zapis, który mówi o kontynuowaniu współpracy po realizacji konkretnych wymagań. W tym wypadku chodzi o rozegranie 60 procent spotkań, w których będę do dyspozycji szkoleniowca. Jeśli tak się stanie, zostanę na Camp Nou dłużej - tłumaczy.

Suárez obecnie leczy uraz kolana. W tym sezonie rozegrał łącznie 23 mecze. Strzelił w nich 14 goli i zanotował 11 asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy