Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie

Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie fot. FotoPyK
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Górnik Zabrze

Lukas Podolski nie zadebiutuje w oficjalnym meczu Górnika Zabrze przy pierwszej możliwej okazji. Napastnik znalazł się poza kadrą na wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin, który rozpocznie się w niedzielę o godzinie 20:00.

Na samym początku konferencji prasowej przed wspomnianym spotkaniem (która odbyła się w piątek) trener Górnika Jan Urban oznajmił, że wszyscy piłkarze będą do jego dyspozycji poza Jakubem Szymańskim oraz Adrianem Gryszkiewiczem. Tym bardziej może dziwić pominięcie Podolskiego przy ustalaniu składu na starcie z ekipą ze Szczecina.

- Czasami trenerzy zmieniają coś w ostatniej chwili, jeśli chodzi o składy meczowe - skomentował Urban. - Ja jednak mam go już w głowie, w zasadzie już trzy dni temu byłbym w stanie go przedstawić - dodał.

- Lukas jest gotowy do gry, ale nie mówiłem, że będzie grał. Sumiennie trenuje i z każdym dniem będzie w lepszej dyspozycji fizycznej, będzie mógł grać dłużej w każdym spotkaniu. Czy pojedzie z nami, czy będzie grał czy nie - nawet zawodnicy nie znają kadry meczowej, podam im ją dopiero po sobotnim treningu.

- Natomiast jeśli chodzi o Janickiego i Sandomierskiego... Oni mieli krótkie przerwy. Nie mają większego problemu z tym, aby dojść do odpowiedniego poziomu. Przede wszystkim, wydaje mi się, Grzesiek Sandomierski jest w bardzo dobrej dyspozycji - skwitował.

Kolejny mecz ligowy Górnik Zabrze rozegra w piątek 30 lipca, kiedy to zmierzy się na swoim stadionie z Lechem Poznań.

Ekstraklasa: Składy na Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy