Maciej Stolarczyk nowym kandydatem do objęcia zespołu z Ekstraklasy

Maciej Stolarczyk nowym kandydatem do objęcia zespołu z Ekstraklasy fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Lista kandydatów do objęcia drużyny Jagiellonii Białystok wydłuża się. Jak podaje „Przegląd Sportowy”, znalazł się na niej Maciej Stolarczyk.

Kilka tygodni temu obowiązki zwolnionego Bogdana Zająca przejął Rafał Grzyb, który ma poprowadzić drużynę do końca sezonu. Jednocześnie władze „Jagi” rozglądają się za nowym szkoleniowcem. Do tej pory z białostockim klubem łączono między innymi Leszka Ojrzyńskiego i Radosława Sobolewskiego (obaj bezrobotni), a także Mariusza Lewandowskiego (Bruk-Bet Termalica Nieciecza). Teraz do tego grona dołączył Stolarczyk.

49-latek od października zeszłego roku jest selekcjonerem reprezentacji Polski U-21. Wcześniej pracował też z kadrami U-20, U-19 oraz U-17.

Jeśli chodzi o piłkę klubową, Stolarczyk przez wiele lat był związany z Pogonią Szczecin, pełniąc w niej różne funkcje - asystenta trenera, trenera oraz dyrektora sportowego. Prowadził również Wisłę Kraków.

Na trzy kolejki przed końcem sezonu Jagiellonia z dorobkiem 33 punktów zajmuje jedenaste miejsce w tabeli Ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy