Maciej Stolarczyk wraca? Jest kandydatem do objęcia tego klubu

Maciej Stolarczyk wraca? Jest kandydatem do objęcia tego klubu fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sportowebeskidy.pl

Maciej Stolarczyk oraz Piotr Jawny to kandydaci do objęcia Podbeskidzia Bielsko-Biała - informuje portal sportowebeskidy.pl.

Podbeskidzie Bielsko-Biała miało włączyć się w tym sezonie do walki o awans, a zamiast tego zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce. W tym momencie cel to zatem utrzymanie.

Z tego powodu w listopadzie z posadą trenera pożegnał się Grzegorz Mokry, a zastąpił go Dariusz Marzec.

Nowy trener miał tchnąć nowego ducha. Do tej pory jednak „Górale” prezentują się poniżej oczekiwań.

W sobotę mierzyli się z Odrą Opole i przegrali to starcie 1-2.

Zaraz po nim trener dał upust swoim nerwom i otwarcie skrytykował jednego z zawodników, co odbiło się szerokim echem.

- Powiedzieć, że jesteśmy frajerami, to zbyt mało. Zmianę Nnoshiriego nazwałbym sabotażem. W tym momencie przesunąłem go do rezerw - cytował na Twitterze trenera Jakub Fudali.

Ostatnie wieści sugerują, że dni Marca w klubie są już praktycznie policzone.

W takim wypadku nie pozostaje nic innego, jak rozejrzeć się za nowym trenerem. Kto nim zostanie? Według wieści sportowebeskidy.pl kandydatów jest dwóch, a mowa tu o Macieju Stolarczyku oraz Piotrze Jawnym.

Pierwszy z nich to były selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21. Poza tym prowadził też między innymi Wisłę Kraków, z którą rywalizował w Ekstraklasie.

Jawny natomiast odpowiadał za wyniki Podbeskidzia w latach 2021-2022. Do tego był też związany z rezerwami Śląska Wrocław.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy