Mahir Emreli jednak zdrowy? Legia Warszawa wydała komunikat [OFICJALNIE]

Mahir Emreli jednak zdrowy? Legia Warszawa wydała komunikat [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Izabela Kruk [Twitter]

Legia Warszawa poinformowała, że drugi wynik testu na obecność koronawirusa u Mahira Emreliego dał wynik negatywny. W związku z tym klub wstrzymuje się na razie przekazaniem dalszych doniesień na temat ewentualnej absencji napastnika w meczu z Lechem Poznań.

Azerski Związek Piłki Nożnej opublikował w godzinach porannych oświadczenie na temat uzyskania pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u 24-letniego zawodnika.

Z tego też powodu snajper „Wojskowych” nie został umieszczony w kadrze meczowej drużyny narodowej na wyjazdowy wtorkowy pojedynek z Serbią (12 października o godzinie 20:45).

W zaistniałej sytuacji zachodziły też poważne obawy o absencję Mahira Emreliego w nadchodzących starciach z udziałem Legii Warszawa przeciwko Lechu Poznań (17 października o godzinie 17:30) i Napoli (21 października o godzinie 21:00).

Aktualny mistrz Polski wyraził jednak nadzieję na to, że jej najlepszy strzelec będzie do dyspozycji trenera Czesława Michniewicza na wspomniane spotkania, ponieważ drugi przeprowadzony test dał wynik negatywny i sam napastnik już jakiś czas temu zaszczepił się przeciwko COVID-19.

„W nawiązaniu do informacji o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u Mahira Emreliego - zgodnie z ustaleniami naszego sztabu medycznego, powtórzony wynik testu u Mahira dał wynik ujemny, zawodnik jest zaszczepiony, nie ma żadnych objawów. Będziemy na bieżąco informować o sytuacji” - poinformowała rzecznika klubu - Izabela Kruk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Ragnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy