„Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków

„Mam nadzieję, że założy jakąś partię polityczną”. Kibice zachwyceni zawodnikiem Wisły Kraków fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków pokonała w środę Widzewa Łódź i zameldowała się w półfinale Pucharu Polski. Jednym z bohaterów był Szymon Sobczak.

Wisła Kraków po porażce z GKS-em Tychy 0-1, przystąpiła do rywalizacji w ramach Pucharu Polski.

W ćwierćfinale turnieju podopieczni Alberta Rud'ego mierzyli się u siebie z Widzewem Łódź.

Choć pierwszy na prowadzenie wyszedł przedstawiciel Ekstraklasy, to ostatecznie potyczka zakończyła się triumfem gospodarzy.

Gole zdobywali tego dnia dla Wisły Kraków Ángel Rodado (doliczony czas gry drugiej połowy) oraz Szymon Sobczak (przedostatnia minuta regulaminowego czasu dogrywki).

Jedyne trafienie dla gości to zasługa Bartłomieja Pawłowskiego.

Bardzo dużo miejsca po tym spotkaniu poświęca się wspomnianemu Szymonowi Sobczakowi.

31-latek, który trafił pod Wawel przed sezonem, wiele razy był krytykowany przez fanów za brak skuteczności. Przy okazji meczu z Widzewem Łódź udowodnił jednak, iż warto na niego stawiać.

Strzelił siódmego gola w tym sezonie i wydaje się, że tym występem zasłużył na kolejne szanse od trenera.

„Mam nadzieję, że Szymon Sobczak założy jakąś partię polityczną - wyborców już ma” - napisał na Twitterze jeden z kibiców w odniesieniu do występu napastnika.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy