Manchester City bardzo blisko transferu i przedłużenia współpracy z gwiazdą

Manchester City bardzo blisko transferu i przedłużenia współpracy z gwiazdą
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano

Manchester City jest już bardzo blisko zapewnienia sobie podpisu Darío Sarmiento - podaje Fabrizio Romano.

Włoski dziennikarz potwierdził tym samym wcześniejsze doniesienia Césara Luisa Merlo. Podstawowa kwota transferu 17-letniego ofensywnego pomocnika lub skrzydłowego Estudiantes wyniesie dziewięć milionów euro, ale wszystkie bonusy mogą zwiększyć ją do 19 milionów. Z MC zwiąże się on długoterminową umową.

Mierzący raptem 168 centymetrów wzrostu Sarmiento jest wychowankiem Estudiantes. W jego pierwszym zespole rozegrał do tej pory 12 meczów, notując w nich jedną asystę.

Argentyńczyk jest reprezentantem swojego kraju do lat 16. W sześciu występach zdobył cztery bramki.

Romano dodaje, że władze „The Citizens” jednocześnie pracują nad podpisaniem nowego kontraktu z Kevinem De Bruyne. Wkrótce można spodziewać się finalizacji tej operacji. Aktualna umowa 29-letniego belgijskiego ofensywnego pomocnika jest ważna do 30 czerwca 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy