Manchester City: De Bruyne z nowym kontraktem [OFICJALNIE]

Manchester City: De Bruyne z nowym kontraktem [OFICJALNIE] fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester City

Manchester City i Kevin De Bruyne znaleźli porozumienie w kwestii kontynuowania współpracy.

Kevin De Bruyne był jednym z bohaterów wtorkowego meczu 1/4 finały Ligi Mistrzów, którym to jego Manchester City mierzył się z Borussią Dortmund.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Anglików, a on zdobył pierwszą z bramek. Dzięki temu podopieczni Pepa Guardioli są bliżsi awansu do półfinału.

Zaraz po tym wydarzeniu klub miał dla fanów kolejną dobrą wiadomość. W środowe przedpołudnie poinformowano o kontynuowaniu współpracy z Belgiem.

Negocjacje na temat nowej umowy toczyły się już od kilku tygodni. Dopiero w ostatnich dniach stronom udało znaleźć się zadowalający je konsensus.

De Bruyne złożył parafkę pod kontraktem, który będzie ważny co najmniej do 30 czerwca 2025 roku.

- Nie mógłbym chyba być szczęśliwszy niż teraz. Odkąd dołączyłem do Manchesteru City, czuję się tutaj jak w domu. Kocham tutejszych kibiców, a moja rodzina czuje się w tym miejscu wspaniale. Do tego rozwinąłem się jako piłkarz. Ten klub jest nastawiony na sukces i oferuje mi wszystko to, czego tylko potrzebuję - stwierdził.

29-latek trafił na Etihad Stadium z Wolfsburgu latem 2015 roku. Od tamtej pory rozegrał łącznie dla obecnego lidera Premier League 255 spotkań. Jego dorobek to 65 bramek i ponad sto asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy