Manchester City: Przyszłość Fernandinho wyjaśniona [OFICJALNIE]

Manchester City: Przyszłość Fernandinho wyjaśniona [OFICJALNIE] fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester City

Fernandinho nadal będzie reprezentował barwy Manchesteru City.

Jeszcze przed końcem poprzedniego sezonu wiele wskazywało na to, że Fernandinho nie rozstanie się z Manchesterem City, a co za tym idzie, nadal będzie występował na Etihad Stadium.

We wtorek te zapowiedzi znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości. Mistrzowie Anglii poinformowali o kontynuowaniu współpracy ze swoim kapitanem.

Brazylijczyk podpisał kontrakt, na którego mocy będzie grał w Manchesterze City, co najmniej do 30 czerwca 2022 roku.

- Moja praca nadal nie została zakończona. Dlatego też postanowiłem pozostać tu jeszcze przez rok i spróbować pomóc drużynie w osiągnięciu zamierzonych celów. Z mojego punktu widzenia możemy osiągnąć jeszcze więcej. Wciąż jest miejsce do poprawy. Poza tym pozostanie w Manchesterze to przyjemność dla mnie i dla mojej rodziny - przyznaje.

Brazylijczyk występuje w barwach „Obywateli” od lipca 2013 roku. Wtedy to trafił na Wyspy Brytyjskie z Szachtara Donieck za blisko 40 milionów euro.

Od tamtej pory rozegrał dla swojego obecnego pracodawcy 350 spotkań. W tym czasie strzelił 24 bramki i zanotował 30 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy