Manchester United finalizuje transfer. Przechwyt na ostatniej prostej staje się faktem!

Manchester United finalizuje transfer. Przechwyt na ostatniej prostej staje się faktem!
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: L'Equipe

Olympique Lyon będzie musiał obejść się smakiem. Piłkarz Feyenoordu Rotterdam Tyrell Malacia zgadza się na przeprowadzkę do Manchesteru United – potwierdziło „L'Equipe”.

Historia związana ze zmianą otoczenia w przypadku 22-latka została okraszona całkiem niespodziewanym obrotem spraw. Przez dłuższy czas Lyon ubiegał się o angaż lewego obrońcy, znajdując się w zasadzie o krok od osiągnięcia porozumienia w sprawie definitywnego transferu.

Feyenoord oczekiwał, że na stół trafi 15 milionów euro. Z kolei „Les Gones” postanowili przedstawić ofertę w ten sposób, aby opiewała na taką kwotę, jednak dopiero po wypełnieniu bonusów.

Taka postawa zarządu klubu z Ligue 1 szybko została skarcona. W ostatniej chwili do gry po reprezentanta Holandii włączył się Manchester United, który przebił propozycję konkurenta, wykładając 15 milionów euro plus bonusy.

Dyrektor sportowy Feyenoordu Frank Arnesen zapewnił, że jeśli tylko Malacia zgodzi się na warunki kontraktowe „Czerwonych Diabłów”, sprawa zostanie zamknięta. Szybko potem przedstawiciele i sam zawodnik zapalili zielone światło.

Tym samym wieloletnia przygoda lewego obrońcy z rotterdamczykami dobiega końca. Od momentu debiutu w pierwszym zespole podczas kampanii 2017/2018 zgromadził on na swoim koncie 136 występów, dokładając cztery trafienia i dziesięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy