Manchester United: Greenwood na dywaniku u Solskjæra. Młody Anglik ostrzeżony przez Norwega

Manchester United: Greenwood na dywaniku u Solskjæra. Młody Anglik ostrzeżony przez Norwega fot. daykung / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: The Times

W życiu Mason Greenwooda ostatnio dzieje się naprawdę sporo. 19-latek zaczął coraz częściej grywać w pierwszym składzie Manchesteru United i otrzymał powołanie do seniorskiej kadry Anglii. Później pojawił się jednak skandal obyczajowy, a na dokładkę zawodnik dostał burę od Ole Gunnara Solskjæra.

O tym że obunożny prawoskrzydłowy posiada olbrzymi talent, nie musimy nikogo przekonywać. Jego ostatnie poczynania nie wpływają jednak dobrze na karierę.

We wrześniu 19-latek zanotował swój debiutowy występ w reprezentacji Anglii, a tuż potem... został wyrzucony ze zgrupowania za sprowadzenie do hotelu dziewczyny. Mimo wszystko jego klub podszedł do sprawy bardzo spokojnie, a zawodnik, tak jak w poprzedniej kampanii, mógł liczyć na występy w pierwszym składzie.

Greenwood opuścił mecze z Newcastle United oraz Paris Saint-Germain, a w Anglii zaczęły pojawiać się głosy, że ma to związek ze wspomnianymi wydarzeniami pozaboiskowymi. Teraz do sprawy braku powoływania postanowił odnieść się Matt Lawton z „The Times”.

Powyższe źródło informuje, że Anglik zaliczył niezbyt przyjemne spotkanie z Ole Gunnarem Solskjærem, na którym został upomniany przez Norwega. Menedżer „Czerwonych Diabłów” skrytykował go za jego zachowanie w ciągu kilku ostatnich tygodni, uwypuklając szczególnie notoryczne spóźnianie się na treningi.

Jednocześnie musimy wiedzieć, że 47-latek przed wtorkowym spotkaniem z paryżanami został zapytany o nieobecność 19-latka. Wówczas usprawiedliwił to drobnym urazem, z którym ma się w tej chwili on zmagać.

Najbliższym rywalem Manchesteru United już w sobotę będzie Chelsea. Na razie nie wiadomo, czy w tym starciu zagra Greenwood, którego dotychczasowy bilans w pierwszym zespole to 57 spotkań, 18 trafień i sześć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Grabara znów to zrobił. Fatalna pomyłka przypieczętowała porażkę Aarhus [WIDEO] Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Protest w trakcie minuty ciszy dla Maradony. „Nie chciałam honorować gwałciciela, pedofila i sprawcy przemocy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Wisła Kraków: Czterech kandydatów na nowego trenera „Białej Gwiazdy” Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] Premier League: Jan Bednarek strzela Manchesterowi United [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] LaLiga: Potężne uderzenie Griezmanna [WIDEO] Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Real Madryt bez Marcelo i z Marcelo to dwa różne zespoły. ZASKAKUJĄCE statystyki Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony Wisła Kraków bez trenera. OFICJALNIE: Skowronek zwolniony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy