Manchester United się wycofuje. Bayern najbliżej transferu Upamecano

Manchester United się wycofuje. Bayern najbliżej transferu Upamecano fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Athletic I Daily Mail

Manchester United ostudził swoje zainteresowanie Dayotem Upamecano - wynika z doniesień The Athletic.

Przez długi czas to właśnie klubowi z Old Trafford najbardziej zależało na ściągnięciu do siebie środkowego obrońcy RB Lipsk. Według najnowszych informacji przekazanych przez The Athletic sytuacja uległa jednak zmianie. MU przestało zależeć na pozyskaniu Francuza i na ten moment wycofał się on z rywalizacji o jego podpis.

Aktualnie na „pole position” znajduje się Bayern. Monachijczycy chcą zatrzymać Upamecano w Bundeslidze i są najbliżej jego zakontraktowania. Klub z Bawarii już wcześniej spoglądał w kierunku 22-latka. Nie miał jednak aż tak silnego pragnienia, by przeprowadzić jego transfer. Zmieniła to sytuacja z Davidem Alabą i Jérôme’em Boatengiem, którzy wkrótce prawdopodobnie odejdą z drużyny.

Zainteresowany Upamecano jest również Liverpool, który ma braki na środku obrony, ale w tej chwili defensorowi bliżej do Monachium.

Zgodnie z zapisem w umowie z Lipskiem Upamecano po zakończeniu sezonu będzie dostępny dla innych klubów za 45 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy