Manchester United: Van de Beek opuści klub?! Jest chętny na wypożyczenie

Manchester United: Van de Beek opuści klub?! Jest chętny na wypożyczenie fot. Manchester United
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FcInterNews.it

Donny van de Beek znalazł się na celowniku Interu Mediolan, który złożył już nawet zapytanie w jego sprawie - podaje serwis internetowy FcInterNews.it.

Po transferze wartym 40 milionów euro samej podstawy środkowy pomocnik miał nadzieję, że szybko zajmie miejsce znajdującego się na świeczniku mediów Paula Pogby. Jak na razie to mu się nie udało.

23-letni Holender, który w Ajaksie był jedną z gwiazd, w czterech ostatnich kolejkach Premier League nie zagrał choćby przez minutę. W każdym z tych meczów wystąpił za to wspomniany Francuz.

Nieregularne występy zdecydowanie nie służą karierze Donny’ego van de Beeka, dlatego Frank de Boer nie tak dawno poradził swojemu podopiecznemu z reprezentacji „Oranje” jak najszybsze wyjaśnienie sytuacji na Old Trafford, a w razie braku gwarancji gry, skorzystanie ze styczniowego okna transferowego.

Pod uwagę brane byłoby oczywiście jedynie wypożyczenie. Takowym zainteresowany jest Inter Mediolan, który według serwisu internetowego FcInterNews.it skontaktował się z otoczeniem gracza, a także Manchesterem United.

„Czerwone Diabły” miały dać do zrozumienia Włochom, że jak na razie nie rozważają tymczasowego pozbycia się piłkarza z jedenastoma występami w kadrze Holandii na koncie. Nastawienie Anglików w najbliższych dniach może jednak ulec zmianie.

Na to liczy Piero Ausilio, dyrektor sportowy „Nerazzurrich”, który sam wpadł na pomysł zatrudnienia utalentowanego pomocnika. W stolicy Lombardii miałby on zająć miejsce łączonego z Tottenhamem Hotspur Christiana Eriksena.

Van de Beek w bieżącej kampanii wybiegał na boiska 21 razy, co przełożyło się na nieco ponad 850 minut. W tym czasie zaznaczył on swoją obecność golem oraz asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy