Manchester United: Wes Brown o potrzebach klubu. „Ta dwójka mogłaby pomóc”

Manchester United: Wes Brown o potrzebach klubu. „Ta dwójka mogłaby pomóc”
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Goal.com

Wes Brown przyznał, że przedstawiciele Manchesteru United powinni skoncentrować się na pozyskaniu Jamesa Maddisona i Jacka Grealisha.

Były defensor „Czerwonych Diabłów” jest przekonany, że drużyna prowadzona przez Ole Gunnara Solskjæra prezentowałaby się zdecydowanie lepiej, gdyby dołączyli do niej dwaj obiecujący i ofensywnie usposobieni Anglicy - James Maddison z Leicester City i Jack Grealish z Aston Villi.

- Uważam, że Ole będzie chciał sprowadzić kogoś w zimowym okienku transferowym. Manchester United potrzebują kolejnego napastnika i ofensywnego pomocnika, który mógłby być taką magiczną dziesiątką. W mojej opinii defensywa wygląda dobrze i także pozycja bramkarza. Idealnym scenariuszem byłoby zakontraktowanie od razu po dwóch napastników i pomocników, ale to nie jest takie proste - przyznał Brown i następnie wymienił walory dwóch wymienionych wyżej zawodników, którzy mogliby wpłynąć na poprawę gry ekipy z Old Trafford.

- Grealish zrobił na mnie świetne wrażenie w kilku ostatnich meczach. Zawsze potrafi dostrzec możliwość podania. Z kolei Maddison już od dawna dobrze się prezentuje i stanowi zagrożenie wbiegając w pole karne. Ta dwójka zdecydowanie mogłaby pomóc United - powiedział Brown.

Były reprezentant Anglii zaleca także zachowanie spokoju w stosunku do osoby menedżera „Czerwonych Diabłów” i dania mu czasu na próbę realizacji swojego planu.

- Mówiliśmy o tym wiele razy, ale Ole dobrze zna klub i nie robi niczego pochopnie. Kiedy dostanie wskazanych przez siebie piłkarzy, to będziemy mogli go rozliczyć. Obecnie w drużynie twa przebudowa i jeszcze trochę potrwa. Właściciele muszą dać czas Solskjærowi, bo niezależnie od jego przyszłości zespół i tak będzie potrzebował wzmocnień. Wierzę, że kibice akceptują ten plac - zakończył 40 latek.

Jack Grealish strzelił cztery bramki oraz zanotował tyle samo asyst w 12 rozegranych meczach dla Aston Villi w trwającym sezonie. Z kolei James Maddison może się pochwalić czterema zdobytymi golami i dwoma otwierającym podaniami w 10 występach w barwach Leicester City.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy