Manchester United zainteresowany Bainesem. Następca Evry?

Manchester United zainteresowany Bainesem. Następca Evry? fot. Transfery.info
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Daily Mail

Menedżer Manchesteru United, Alex Ferguson zastanawia się nad wyłożeniem 10 milionów funtów na lewego obrońcę Evertonu, Leightona Bainesa.

Doniesienia o możliwym transferze pojawiły się wraz z wątpliwościami co do formy Patrice'a Evry w obecnym sezonie. Z drugiej strony grający prawdopodobnie najlepszy sezon w karierze Baines już zwrócił na sobie uwagę finalisty Ligi Mistrzów, Bayernu Monachium.

70-letni trener "Czerwonych Diabłów" liczył, że uda mu się sprowadzić angielskiego kadrowicza za 6 milionów, jednak po udanym sezonie Baines jest wyceniany nieco wyżej. 27-letni obrońca Evertonu również miał powiedzieć, że nie zgodzi się zostać dublerem 31-letniego Evry.

Bayern z kolei interesuje się Anglikiem, ponieważ na lewej obronie ma nominalnego pomocnika, Davida Alabę. Ponoć Jupp Heynckes jako priorytet na swojej liście życzeń umieszcza Leightona Bainesa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy