Manchester United zainteresowany Gabrielem Magalhãesem

Manchester United zainteresowany Gabrielem Magalhãesem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sky Sports informuje o zainteresowaniu Gabrielem Magalhãesem ze strony Manchesteru United.

22-letniego środkowego obrońcę Lille od dawna łączy się z Evertonem i Napoli. Biorąc pod uwagę niektóre doniesienia, niespodzianką jest, że transfer stopera do któregoś z tych klubów nie został jeszcze ogłoszony. Zwłaszcza, iż trener jego obecnego zespołu, Christophe Galtier, w zasadzie potwierdził już odejście swojego podopiecznego.

Według Sky Sports w kierunku zawodnika spogląda również Paris Saint-Germain, a ostatnio do grona zainteresowanych dołączył Manchester United.

Władze „Czerwonych Diabłów” uważają, że ściągnięcie Gabriela może być bardzo dobrym krokiem. Na taką ocenę wpływa wiek defensora, potencjał oraz cena. Wydaje się bowiem, że będzie on dostępny za nieco ponad 20 milionów euro.

W minionym sezonie Brazylijczyk rozegrał 24 spotkania w Ligue 1. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, wybiegał na murawy 34 razy. Strzelił jednego gola.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liverpool: Tsimikas już w drodze do Anglii Liverpool: Tsimikas już w drodze do Anglii Willian przechodzi do Arsenalu. „Done deal” Willian przechodzi do Arsenalu. „Done deal” Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki Legia Warszawa: Szczegóły transferu Kapustki Liga Europy: Rozlosowano pary fazy wstępnej Liga Europy: Rozlosowano pary fazy wstępnej Grosicki dementuje doniesienia transferowe. „To tylko wakacje” Grosicki dementuje doniesienia transferowe. „To tylko wakacje” Lech Poznań: Dwa miliony euro za Jóźwiaka Lech Poznań: Dwa miliony euro za Jóźwiaka Liga Mistrzów: Pierwsza runda kwalifikacji rozlosowana. Legia Warszawa zmierzy się z wygranym wtorkowego meczu Liga Mistrzów: Pierwsza runda kwalifikacji rozlosowana. Legia Warszawa zmierzy się z wygranym wtorkowego meczu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy