Manchester United zainteresowany młodym pomocnikiem. Dina Ebimbe na radarze „Czerwonych Diabłów”

Manchester United zainteresowany młodym pomocnikiem. Dina Ebimbe na radarze „Czerwonych Diabłów”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport

Zdaniem RMC Sport Eric Junior Dina Ebimbe wzbudza zainteresowanie Manchesteru United.

19-letni pomocnik jest piłkarzem Paris Saint-Germain (nie zadebiutował w jego pierwszym zespole), ale od początku sezonu występuje na zasadzie wypożyczenia w Le Havre. Na murawy Ligue 2 wybiegał 18 razy, notując dwa trafienia i asystę.

Jak podaje RMC Sport, Dina Ebimbe prezentuje się na tyle korzystnie w drugiej lidze francuskiej, że w jego kierunku zaczęli spoglądać przedstawiciele Manchesteru United. „Czerwone Diabły” miały już otworzyć wstępne rozmowy w sprawie pozyskania francuskiego zawodnika. W grę wchodziłby transfer latem.

Dina Ebimbe, który ma na koncie występy w reprezentacji Francji do lat 20, może być wykorzystywany na kilku pozycjach. Najczęściej gra na prawej pomocy.

Francuscy dziennikarze dodają, że Le Havre ma opcję przedłużenia wypożyczenia 19-latka w przypadku wywalczenia awansu do Ligue 1. Obecnie drużyna zajmuje szóste miejsce w tabeli drugiego szczebla (lokaty trzy-pięć dają baraże).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy