Manchester United zainteresowany młodym pomocnikiem. Dina Ebimbe na radarze „Czerwonych Diabłów”

Manchester United zainteresowany młodym pomocnikiem. Dina Ebimbe na radarze „Czerwonych Diabłów”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport

Zdaniem RMC Sport Eric Junior Dina Ebimbe wzbudza zainteresowanie Manchesteru United.

19-letni pomocnik jest piłkarzem Paris Saint-Germain (nie zadebiutował w jego pierwszym zespole), ale od początku sezonu występuje na zasadzie wypożyczenia w Le Havre. Na murawy Ligue 2 wybiegał 18 razy, notując dwa trafienia i asystę.

Jak podaje RMC Sport, Dina Ebimbe prezentuje się na tyle korzystnie w drugiej lidze francuskiej, że w jego kierunku zaczęli spoglądać przedstawiciele Manchesteru United. „Czerwone Diabły” miały już otworzyć wstępne rozmowy w sprawie pozyskania francuskiego zawodnika. W grę wchodziłby transfer latem.

Dina Ebimbe, który ma na koncie występy w reprezentacji Francji do lat 20, może być wykorzystywany na kilku pozycjach. Najczęściej gra na prawej pomocy.

Francuscy dziennikarze dodają, że Le Havre ma opcję przedłużenia wypożyczenia 19-latka w przypadku wywalczenia awansu do Ligue 1. Obecnie drużyna zajmuje szóste miejsce w tabeli drugiego szczebla (lokaty trzy-pięć dają baraże).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy