Mandanda chce zostać w Marsylii

Mandanda chce zostać w Marsylii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Olympique Marsylia

Steve Mandanda, bramkarz Olympique Marsylii zapowiedział, że nie zamierza opuszczać Stade Velodrome w styczniowym oknie transferowym.

Zainteresowanie golkiperem reprezetacji Francji przejawiają kluby z ligi rosyjskiej i angielskiej. Najbardziej zdeterminowani byli działacze Dynama Moskwa i gdyby zdecydował się na podpisanie kontraktu, to dołączyłby do swojego byłego kolegi z zespołu, Mathieu Valbueny, który przeniósł się tam latem.

Na razie jednak do tego nie dojdzie, bowiem 29-latek na razie nie chce opuszczać Marsylii:

- Nie odejdę w styczniu. Nie chcę opuszczać tego klubu, jednak prawda jest taka, że wszystko się może zdarzyć. Nigdy nie możesz być pewien czy zostaniesz sprzedany, odsunięty, albo złapiesz kontuzję. Tej pracy zawsze towarzyszy pewna niepewność - powiedział Mandanda.

 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Koeman: Decyzję w sprawie Suáreza podjęli działacze Barcelony Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Chelsea się nie poddaje. Spróbuje ściągnąć Rice'a Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem Kryzys wizerunkowy Pumy tuż za rogiem. Gigant walczy o pojednanie Neymara z Álvaro Gonzálezem FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1 FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Ligue 1

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy