Marcelo negocjuje transfer. Spotkanie po latach?!

Marcelo negocjuje transfer. Spotkanie po latach?! fot. Alizada Studios / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Matteo Moretto | Luca Bendoni

Marcelo może dołączyć do Al Nassr - informują Matteo Moretto oraz Luca Bendoni. Doszło do pierwszego kontaktu Saudyjczyków z otoczeniem zawodnika.

Marcelo pozostaje od soboty bez przynależności klubowej po tym, jak rozwiązana za porozumieniem stron została umowa z Olympiakosem. Grecka przygoda byłej gwiazdy Realu Madryt okazała się sporym niewypałem i nie pozostaje nic innego, jak poszukać zatrudnienia w innym miejscu.

Pierwsze wieści sugerowały, że nowym zespołem Brazylijczyka może być Los Angeles Galaxy.

Tu wprawdzie nic nie jest wykluczone, ale bardzo możliwe, że sytuacja się zmieniła. Tym bardziej że jedna z propozycji wygląda naprawdę intrygująco.

Według wieści Matteo Moretto oraz Luki Bendoniego do zawodnika zgłosiło się Al Nassr.

Doszło do pierwszych kontaktów między stronami i ruszyły negocjacje w kwestii potencjalnej przeprowadzki lewego defensora do Arabii Saudyjskiej.

Ważną rolę w całej sprawie może odegrać Cristiano Ronaldo.

Portugalczyk to prywatnie bardzo dobry kolega Marcelo z czasów wspólnej gry w Realu Madryt. Kto wie, czy obaj panowie nie spotkają się ponownie, ale tym razem na innym kontynencie.

34-latek, który w swojej karierze wygrał między innymi pięć razy Ligę Mistrzów, rozegrał w tym sezonie dla Olympiakosu łącznie dziesięć spotkań, zdobywając cztery gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne OFICJALNIE: Lech Poznań z dodatkowym zastrzykiem gotówki za Kamila Jóźwiaka OFICJALNIE: Lech Poznań z dodatkowym zastrzykiem gotówki za Kamila Jóźwiaka Raków Częstochowa z największym regresem w Ekstraklasie Raków Częstochowa z największym regresem w Ekstraklasie PSG nie składa jeszcze broni. Przybyła misja ratunkowa w sprawie zatrzymania Kyliana Mbappé PSG nie składa jeszcze broni. Przybyła misja ratunkowa w sprawie zatrzymania Kyliana Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy