Marcelo odchodzi z Olympiakosu

Marcelo odchodzi z Olympiakosu fot. Olympiakos
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport24.gr

Marcelo po zaledwie półrocznym pobycie w Olympiakosie niebawem zmieni pracodawcę. Piłkarz negocjuje warunki rozwiązania umowy - podaje Sport24.gr.

Lewy obrońca przez 15,5 roku bronił barw Realu Madryt, a w swoim ostatnim sezonie po odejściu Sergio Ramosa sprawował funkcję kapitana. Odchodził jako najbardziej utytułowany piłkarz w historii.

34-latek długo szukał nowej ekipy, przebierając w ofertach. W końcu przystał na tę złożoną przez Olympiakos.

Brazylijczyk podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku z opcją na następne 12 miesięcy.

Minęło sporo czasu, zanim defensor uzyskał formę pozwalającą mu na grę. Debiut nastąpił na początku października ubiegłego roku.

Mamy połowę lutego 2023 roku, a gracz nadal nie występuje w Grecji regularnie. Jego najlepsze chwile to dwumecz 1/8 finału Pucharu Grecji z Atromitosem, w którym zdobył łącznie trzy bramki.

Obecnie Marcelo zmaga się z problemami zdrowotnymi, ale to nie przeszkodziło mu we wzbudzeniu zainteresowania swoją osobą.

Jak donosi Sport24.gr, 58-krotny reprezentant „Canarinhos” ma na biurku propozycję, która w pełni go satysfakcjonuje. Aby operacja doszła do skutku, konieczne jest jednak rozwiązanie umowy.

Obecnie trwają prace zmierzające do zakończenia współpracy pomiędzy Marcelo a Olympiakosem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Marcin Brosz rozmawia z nowym klubem Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy