Marchisio i Barzagli wypadają z kadry! Są zastępcy

Marchisio i Barzagli wypadają z kadry! Są zastępcy
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: FIGC

Claudio Marchisio i Andrea Barzagli nie zagrają w najbliższych meczach reprezentacji ze względu na urazy.

W kwietniu tego roku pomocnik "Starej Damy" doznał poważnej kontuzji więzadeł w kolanie, przez którą opuścił EURO 2016 oraz cały okres przygotowawczy. Włoch dopiero niedawno wrócił do gry, lecz zdążył zapracować na powołanie na najbliższe mecze reprezentacji "Azzurrich" z Liechtensteinem i Niemcami. Ze zgrupowania szybko jednak wyjechał.

"Il Principino" udał się do domu, gdzie będzie przez jakiś czas odpoczywał. Jest to spowodowane przeciążeniem mięśni. Jego miejsce w kadrze zajmie zawodnik Atalanty, Roberto Gagliardini.

Dłuższa absencja czeka za to Andreę Barzagliego, który doznał kontuzji barku na początku niedzielnego meczu Juventusu z Chievo. Doświadczony obrońca prawdopodobnie wypadnie z gry na około miesiąc. W jego miejsce powołanie otrzymał Davide Astori. Na zgrupowanie dodatkowo został powołany także obrońca Genoi, Armando Izzo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy