Marcin Brosz na celowniku znanego polskiego klubu?! Wyjaśnione

Marcin Brosz na celowniku znanego polskiego klubu?! Wyjaśnione fot. Dziurek / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Michał Trela | Jarosław Królewski

Marcin Brosz na celowniku Wisły Kraków? Takiego zdania jest Michał Trela. Informacje zdementował jednak prezes 13-krotnego mistrza Polski, Jarosław Królewski.

Postawa Wisły Kraków w tym sezonie jest rozczarowująca. Zespół zajmuje bowiem w tabeli dopiero dziewiąte miejsce, a przecież celem jest awans do Ekstraklasy.

Z tego powodu fani 13-krotnego mistrza Polski domagają się roszad na ławce trenerskiej.

Na razie jednak tonuje to wszystko prezes Wisły Kraków, Jarosław Królewski.

Ostatnio pojawiły się wieści na temat rozmów z Markiem Papszunem (były trener Rakowa Częstochowa rzekomo odmówił), a teraz na tapet zdaniem Michała Treli trafił Marcin Brosz.

Dziennikarz stwierdził, że były w tej sprawie wstępne zapytania czy byłby on zainteresowany objęciem „Białej Gwiazdy”.

„Ale gwoli ścisłości to nie powiedziałem w podcaście, że oficjalnie odmówił, tylko że było jakieś wstępne zapytanie, czy byłby zainteresowany i nawet mówiłem, że »nie chcę z tego robić żadnych konkretnych rozmów«, tylko wstępne rozeznanie tematu. A sedno całego wywodu było takie, że Brosza na razie nie można uznawać za potencjalnego kandydata, bo nie jest zainteresowany” - napisał Trela.

Królewski uciął jednak szybko temat.

„Nie rozmawiałem z trenerem Marcinem Broszem na temat bycia trenerem Wisły Kraków, także nie mógł chyba oficjalnie odmówić” - wyznaje prezes dziewiątej siły pierwszej ligi.

Wisła Kraków w sobotę rozegra następny mecz, a tym razem przeciwnikiem będzie GKS Katowice.

Marcin Brosz natomiast ostatnio prowadził reprezentację Polski do lat 19, a wcześniej odpowiadał za wyniki takich ekip, jak między innymi Górnik Zabrze, Korona Kielce oraz Piast Gliwice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy