Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu

Marcin Kamiński szykuje się do wolnego transferu. Może trafić do uznanego niemieckiego klubu fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Marcin Kamiński znalazł się na celowniku Schalke 04 Gelsenkirchen - poinformował niemiecki Sky.

Środkowy obrońca został już jakiś czas temu odstawiony na boczny tor w szeregach VfB Stuttgart i zimą otrzymał wolną rękę na rozpoczęcie poszukiwań nowego pracodawcy.

29-letni zawodnik nie otrzymał jednak żadnej satysfakcjonującej go oferty pod względem finansowym oraz sportowym i dlatego postanowił ostatecznie wypełnić obowiązujący kontrakt z „Die Schwaben” oraz skazał się jednocześnie na przesiedzenie reszty trwającego sezonu najwyżej na ławce rezerwowych.

Marcin Kamiński może po tym nieudanym dla siebie okresie zaliczyć całkiem miękkie lądowanie, ponieważ dziennikarze Sky uważają, że chęć nawiązania z nim współpracy wyraziło Schalke 04.

Ekipa z Gelsenkirchen znajduje się na kursie oznaczającym spadek na zaplecze Bundesligi i z uwagi na duże problemy finansowe rozgląda się na rynku za wartościowymi graczami dostępnymi na zasadzie wolnego transferu, którzy mogą im zapewnić podjęcie skutecznej walki o powrót do elity.

Siedmiokrotny reprezentant Polski trafił do VfB Stuttgart z Lecha Poznań w lipcu 2016 roku. W obecnych rozgrywkach wystąpił w czterech spotkaniach niemieckiego klubu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy