Marcin Listkowski blisko nowej drużyny

Marcin Listkowski blisko nowej drużyny fot. Piotr Matusewicz / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mateusz Janiak [Weszlo.com

Marcin Listkowski może niebawem przenieść się z Lecce do Brescii - informuje Mateusz Janiak na łamach Weszlo.com.

Przeprowadzka Marcina Listkowskiego z Pogoni Szczecin do Lecce miała miejsce w 2020 roku. W pierwszym sezonie we Włoszech Polak rozegrał 16 meczów w Serie B, tracąc drugą część rozgrywek z powodu kontuzji. W drugim zanotował 23 występy (dwa gole i asysta), często wchodząc na murawę z ławki rezerwowych. Lecce zakończyło go na pierwszym miejscu w tabeli i wywalczyło awans do Serie A.

Początek obecnych rozgrywek nie był dla 24-latka taki zły, bo w pierwszych pięciu kolejkach najwyższego włoskiego szczebla otrzymał pięć szans z ławki. Potem na niej usiadł i niewiele wskazuje na to, by jego sytuacja miała ulec zmianie.

Według Mateusza Janiaka może skończyć się to przenosinami do innej drużyny. Listkowski jest blisko Brescii. Dziennikarz nie precyzuje, czy chodzi o wypożyczenie, czy transfer definitywny. Wszystko wyjaśni się w najbliższych dniach.

Brescia zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli Serie B. Nie wygrała żadnego z siedmiu ostatnich meczów ligowych (dwa remisy i pięć porażek). Jej piłkarzem jest Jakub Łabojko (13 występów w tym sezonie).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Real Madryt z ultimatum dla Luki Modricia Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ansu Fati zły na swoją sytuację w FC Barcelonie. Szanse na transfer rosną Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy