Marco Asensio zaoferowany gigantowi. Jorge Mendes pracuje nad hitowym transferem

Marco Asensio zaoferowany gigantowi. Jorge Mendes pracuje nad hitowym transferem fot. Cesar Ortiz Gonzalez / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Marco Asensio jest bliski opuszczenia Realu Madryt. Jorge Mendes, agent Hiszpana, zaoferował go klubom Premier League oraz Paris Saint-Germain - informuje Fabrizio Romano.

Dzisiaj Relevo.com przekazało, że skrzydłowy nieoczekiwanie podjął decyzję o zmianie pracodawcy po zakończeniu trwającego sezonu. Uprzednio odrzucił on ostateczną ofertę przedstawioną mu przez Real Madryt.

27-latek nie zamierza podzielić losu Isco, który po opuszczeniu stolicy Hiszpanii długo szukał dla siebie nowego miejsca, a dziś jest bez klubu.

Idąc tym tropem, Jorge Mendes został poinformowany o chęci jak najszybszej zmiany otoczenia.

Portugalski superagent nie zamierzał zwlekać i już zaoferował swojego klienta ekipom Premier League oraz Paris Saint-Germain.

Wydaje się, że mimo połączenia reprezentanta „La Furia Roja” z Aston Villą, celuje on w transfer do zdecydowanie lepszej drużyny pokroju paryżan.

Jeśli Lionel Messi opuści latem Parc des Princes, Marco Asensio jest zdecydowanie piłkarzem, który może zająć miejsce Argentyńczyka.

W tej kampanii uczestnik mundialu w Katarze musi walczyć o miejsce w składzie. Mimo to wziął udział w zdobyciu 20 bramek, co przekłada się na 12 trafień i osiem asyst.

***

Jest porozumienie! Wielki transfer Jude'a Bellinghama zaraz po zakończeniu Bundesligi

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera” FC Barcelona zarzuca sieć na „nowego Neuera”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy