Marco Asensio zaoferowany gigantowi. Jorge Mendes pracuje nad hitowym transferem

Marco Asensio zaoferowany gigantowi. Jorge Mendes pracuje nad hitowym transferem fot. Cesar Ortiz Gonzalez / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fabrizio Romano

Marco Asensio jest bliski opuszczenia Realu Madryt. Jorge Mendes, agent Hiszpana, zaoferował go klubom Premier League oraz Paris Saint-Germain - informuje Fabrizio Romano.

Dzisiaj Relevo.com przekazało, że skrzydłowy nieoczekiwanie podjął decyzję o zmianie pracodawcy po zakończeniu trwającego sezonu. Uprzednio odrzucił on ostateczną ofertę przedstawioną mu przez Real Madryt.

27-latek nie zamierza podzielić losu Isco, który po opuszczeniu stolicy Hiszpanii długo szukał dla siebie nowego miejsca, a dziś jest bez klubu.

Idąc tym tropem, Jorge Mendes został poinformowany o chęci jak najszybszej zmiany otoczenia.

Portugalski superagent nie zamierzał zwlekać i już zaoferował swojego klienta ekipom Premier League oraz Paris Saint-Germain.

Wydaje się, że mimo połączenia reprezentanta „La Furia Roja” z Aston Villą, celuje on w transfer do zdecydowanie lepszej drużyny pokroju paryżan.

Jeśli Lionel Messi opuści latem Parc des Princes, Marco Asensio jest zdecydowanie piłkarzem, który może zająć miejsce Argentyńczyka.

W tej kampanii uczestnik mundialu w Katarze musi walczyć o miejsce w składzie. Mimo to wziął udział w zdobyciu 20 bramek, co przekłada się na 12 trafień i osiem asyst.

***

Jest porozumienie! Wielki transfer Jude'a Bellinghama zaraz po zakończeniu Bundesligi

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Marco Asensio odchodzi z Realu Madryt, jednak nie do Premier League. HIT o krok! Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy