Marek Motyka wraca na ławkę trenerską. Poprowadzi LKS Śledziejowice [OFICJALNIE]

Marek Motyka wraca na ławkę trenerską. Poprowadzi LKS Śledziejowice [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: LKS Śledziejowice

Marek Motyka został trenerem LKS-u Śledziejowice.

Nawiązanie współpracy z byłym piłkarzem Wisły Kraków oraz ośmiokrotnym reprezentantem Polski potwierdził już klub z województwa małopolskiego.

Dla Motyki jest to powrót na ławkę trenerską po kilku latach przerwy. Jego ostatnimi klubami były Garbarnia Kraków, Limanovia Limanowa, Rozwój Katowice, Concordia Knurów oraz Hetman Zamość.

Wcześniej 62-latek pracował w Ekstraklasie. Na najwyższym rodzimym szczeblu był odpowiedzialny za wyniki odnoszone przez Szczakowiankę Jaworzno, Polonię Warszawa, Górnika Zabrze, Polonię Bytom oraz Koronę Kielce. Z tą ostatnią pożegnał się w 2009 roku. Nieco wcześniej awansował z nią na najwyższy szczebel rozgrywek.

Rywalizujący w IV lidze (piąty szczebel) LKS Śledziejowice zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli. W 13 dotychczasowych meczach zdobył 17 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy