Marek Papszun w butach Adama Nawałki. PZPN ponownie to zrobił

Marek Papszun w butach Adama Nawałki. PZPN ponownie to zrobił fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Nie Marek Papszun, a Michał Probierz zostanie prawdopodobnie nowym selekcjonerem reprezentacji Polski - informuje „Przegląd Sportowy”. Były trener Rakowa Częstochowa ma żal do federacji.

Reprezentacja Polski od kilku dni pozostaje bez selekcjonera po tym, jak z posadą pożegnał się Fernando Santos.

Portugalczyk stracił pracę po niecałych dziewięciu miesiącach, a kluczowa okazała się postawa drużyny narodowej w eliminacjach do EURO 2024.

Od tamtej pory trwały poszukiwania następcy 68-latka.

Mówi się jednak, że te miały miejsce tylko na papierze, ponieważ klamka zapadła już kilka dni temu, a nowym selekcjonerem zostanie Michał Probierz.

To zaufany człowiek prezesa PZPN-u Cezarego Kuleszy, który ostatnio pracował w reprezentacji Polski do lat 21. Widocznie prezes uznał, że należy mu się awans.

A co z Markiem Papszunem?

Nie jest tajemnicą, że to właśnie były trener Rakowa Częstochowa był wielkim faworytem opinii publicznej do zastąpienia Fernando Santosa. Wiele jest jednak przesłanek ku temu, że tak się nie stanie.

Wygląda na to, że 49-latek podobnie, jak swego czasu Adam Nawałka, został wykorzystany przez prezesa Kuleszę do odwrócenia uwagi od nominacji Probierza.

To nie spodobało się Papszunowi - i nie ma się, co dziwić. Szkoleniowiec ma żal do PZPN-u o to, jak rozegrał sprawę.

Oficjalnie nazwisko nowego selekcjonera poznamy w środę o 12:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] 19-letni Gavi zrugał Roberta Lewandowskiego. „Do cholery, człowieku!” [WIDEO] Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Legia Warszawa straci trenera? Kosta Runjaić już zdecydował Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Kontuzja podopiecznego Michała Probierza w trakcie meczu. Zgrupowanie może mieć z głowy Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań zmiażdżył konkurencję. Blisko 50 milionów złotych przychodów z transferów za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Lech Poznań z największym przychodem za sezon 2022/2023 Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Sebastian Szymański na radarach znanych klubów Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem Kosta Runjaić łączony z niemieckim klubem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy