Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Liga+ Extra

Marek Papszun to były trener Rakowa Częstochowa, który ostatnio jest ekspertem Canal+ Sport. Tam otrzymał prowokacyjne pytanie o powrót do pracy.

Marek Papszun pozostaje bez pracy od lipca, bo po mistrzostwie Polski z Rakowem Częstochowa postanowił zrezygnować.

Od tamtej pory nie znalazł dla siebie nowego wyzwania, a w międzyczasie łączono go między innymi z reprezentacją Polski, Szachtarem Donieck czy Lechem Poznań.

Najnowsza propozycja dla szkoleniowca to OFI Kreta.

Do Grecji Papszun jednak również nie trafi, bo propozycję postanowił odrzucić.

Były trener mistrza Polski oddaje się natomiast teraz pracy w Canal+ Sport, gdzie często jest gościem Ligi+ Extra.

Bartosz Gleń zadał mu prowokacyjne pytanie, czy „ciągnie wilka do lasu”?

- Czy ciągnie wilka do lasu? Teza dyskusyjna i nie będziemy się na tym zbytnio rozwodzić. Nie czas i miejsce na to - ucina ze śmiechem Papszun.

Szkoleniowiec zabrał głos na temat Kristoffera Velde z Lecha Poznań.

- Gracz utalentowany ofensywnie i robi dużą różnicę. Dla takiego zawodnika trzeba zająć miejsce w systemie. Ciężko byłoby zobaczyć go na skrzydle. Można grać bardziej hybrydowo, gdzie jeden gra ofensywnie, a ten drugi mniej, ale to zależy od sytuacji - dodał.

Więcej na temat: Marek Papszun Polska Trenerzy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy