Marin zostanie w Sevilli?

Marin zostanie w Sevilli?
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Daily Mail

Niemiecki skrzydłowy, Marko Marin jest aktualnie wypożyczony z Chelsea do Sevilli. Nie wyklucza jednak, że w stolicy Andaluzji zostanie na dłużej.

 

W 2012 roku Chelsea kupiła Marko Marina za siedem milionów euro. Zawodnik nie przebił się jednak do podstawowego składu, w drużynie „The Blues” zagrał jedynie szesnaście razy i po sezonie trafił na wypożyczenie do Sevilli.

Na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Niemiec odżył, znakomicie prezentował się między innymi w meczach Ligi Europy (choćby w rywalizacji ze Śląskiem Wrocław). Wysoka forma i szybka aklimatyzacja zawodnika w Hiszpanii spowodowały, że zarówno klub z Sewilli jak i sam piłkarz chcą współpracować dłużej.

- Zobaczymy co stanie się w lecie. Póki co jestem skupiony na tym by utrzymać formę, dobrze grać i pomóc drużynie w końcówce sezonu. Ale jeśli fani, dyrektor sportowy oraz trener chcą, żebym został, to dlaczego nie? – powiedział Marin.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy