Marotta: Mamy z nim porozumienie, ale nie wiemy, kto jest jego agentem!

Marotta: Mamy z nim porozumienie, ale nie wiemy, kto jest jego agentem! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Premium Sport

Dyrektor wykonawczy Juventusu, Giuseppe Marotta, wypowiedział się na temat nowych kontraktów i potencjalnych transferów Juventusu.

Działacz "Starej Damy" udzielił wywiadu "Premium Sport". Wypowiedział się między innymi o 16-letnim Moise Keanie, który zaliczył debiut w pierwszej drużynie "Bianconerich" w sobotnim spotkaniu z "Delfinimi". Nastolatek wciąż czeka na swój pierwszy profesjonalny kontrakt, lecz ze względu na przepisy będzie mógł go podpisać dopiero w przyszłym roku. Marotta zdradza, że istnieje jednak także inny problem.

- Kontrakt Keana? Wciąż nawet nie wiemy, kto oficjalnie jest jego agentem! Myślimy jednak, że Raiola zajmie się jego interesami. Jest między nami porozumienie. Juventus jest jedną z najsilniejszych drużyn na świecie, nasz skład jest idealny dla każdego. Rozumiem, że pieniądze są ważną częścią negocjacji, ale w pewnym momencie agent powinien poinformować klienta, że to nie wszystko - stwierdził Marotta. Następnie skomentował sytuację kontraktową Paulo Dybali.

- Rozmawialiśmy już z Dybalą o jego teraźniejszości i przyszłości. Niektórzy zawodnicy zasługują na podwyżkę, a negocjacje idą nam dość sprawnie. Zostało do omówienia kilka szczegółów i wtedy Paulo powinien podpisać nową umowę.

Marotta zdradził też, że latem starał się sprowadzić Ilkaya Gündogana na życzenie Massimiliano Allegriego.

- Czy Allegri chciał Gündogana? Cóż, on jest świetnym zawodnikiem, gra dobrze. Próbowaliśmy go sprowadzić zeszłego lata, ale zdecydował się na przejście do Manchesteru City. Oferowali więcej pieniędzy...

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Pelé ucina medialne spekulacje. „Jestem silny i pełen nadziei” Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Raków Częstochowa chce Hiszpana. Latem kosztował milion euro Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Brazylia osłabiona. Dwóch piłkarzy zakończyło udział w turnieju [OFICJALNIE] Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Czesław Michniewicz: Statystyki nie mają żadnego znaczenia Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Dawid Kownacki z szansą na duży transfer! Może zagrać w Lidze Mistrzów  Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny Mistrzostwa Świata: Drabinka i terminy meczów fazy pucharowej. Finał Europa kontra Ameryka Południowa wielce prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy