Mateusz Borek z głośnym transferem medialnym [OFICJALNIE]

Mateusz Borek z głośnym transferem medialnym [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: Viaplay

Mateusz Borek znowu skomentuje Bundesligę. Znany komentator dołączył do zespołu redakcyjnego platformy Viaplay, należącej do NENT Group.

47-latek wypełni też funkcję jednego z gospodarzy studia. - Nowe projekty to zawsze gigantyczna energia, świeże spojrzenie. Dlatego ofertę współpracy od Viaplay przyjąłem z wielkim entuzjazmem. Na tym etapie mojej przygody zawodowej chcę już robić tylko rzeczy, które sprawiają mi frajdę. A Bundesligę kocham od lat. Do zobaczenia 13 sierpnia - skomentował angaż.

Borek tym samym poszerza swoje portfolio. Po rozstaniu z Polsatem, z którym współpracował przez 20 lat, w ostatnim sezonie komentował mecze w Eurosporcie, Canal+ oraz TVP Sport (przede wszystkim EURO 2020, włącznie z wielkim finałem).

Viaplay poinformowało w komunikacie prasowym o wzmocnieniu redakcji nie tylko o Borka, ale też Radosława Gilewicza, Mariusza Hawryszczuka, Marcina Borzęckiego oraz Szymona Ratajczaka.

Wcześniej platforma streamingowa potwierdziła, że do redakcji dołączyli Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny oraz Tomasz Urban.

Całym zespołem szefuje Paweł Wilkowicz, dotychczas kierujący Sport.pl.

Viaplay w Polsce pokaże między innymi Bundesligę od początku nowego sezonu, a Premier League od 2022/2023. Do tego właśnie tam obejrzymy Ligę Europy i Ligę Konferencji Europy.

***

Viaplay w Polsce od 3 sierpnia. Potwierdzono cenę miesięcznej subskrypcji [OFICJALNIE]

OFICJALNIE: Viaplay w polskiej kablówce

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy