Mateusz Borek z głośnym transferem medialnym [OFICJALNIE]

Mateusz Borek z głośnym transferem medialnym [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: Viaplay

Mateusz Borek znowu skomentuje Bundesligę. Znany komentator dołączył do zespołu redakcyjnego platformy Viaplay, należącej do NENT Group.

47-latek wypełni też funkcję jednego z gospodarzy studia. - Nowe projekty to zawsze gigantyczna energia, świeże spojrzenie. Dlatego ofertę współpracy od Viaplay przyjąłem z wielkim entuzjazmem. Na tym etapie mojej przygody zawodowej chcę już robić tylko rzeczy, które sprawiają mi frajdę. A Bundesligę kocham od lat. Do zobaczenia 13 sierpnia - skomentował angaż.

Borek tym samym poszerza swoje portfolio. Po rozstaniu z Polsatem, z którym współpracował przez 20 lat, w ostatnim sezonie komentował mecze w Eurosporcie, Canal+ oraz TVP Sport (przede wszystkim EURO 2020, włącznie z wielkim finałem).

Viaplay poinformowało w komunikacie prasowym o wzmocnieniu redakcji nie tylko o Borka, ale też Radosława Gilewicza, Mariusza Hawryszczuka, Marcina Borzęckiego oraz Szymona Ratajczaka.

Wcześniej platforma streamingowa potwierdziła, że do redakcji dołączyli Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny oraz Tomasz Urban.

Całym zespołem szefuje Paweł Wilkowicz, dotychczas kierujący Sport.pl.

Viaplay w Polsce pokaże między innymi Bundesligę od początku nowego sezonu, a Premier League od 2022/2023. Do tego właśnie tam obejrzymy Ligę Europy i Ligę Konferencji Europy.

***

Viaplay w Polsce od 3 sierpnia. Potwierdzono cenę miesięcznej subskrypcji [OFICJALNIE]

OFICJALNIE: Viaplay w polskiej kablówce

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy