2024-09-26 22:22:24; Aktualizacja: 7 godzin temu
Mateusz Kochalski nie powstrzymał Tottenhamu. Polak pokonany płaskim strzałem [WIDEO] Fot. Polsatsport.pl
Antoni Obrębski
Antoni Obrębski Źródło: Polsat Sport

Mateusz Kochalski wyszedł w podstawowym składzie Karabachu FK na spotkanie Ligi Europy z Tottenhamem Hotspur. Polak nie zdołał zachować czystego konta.

Mateusz Kochalski wyszedł w pierwszym składzie na mecz Ligi Europy w barwach Karabachu FK. Rywalem Azerów w pierwszej kolejce tych rozgrywek jest Tottenham, a więc przed Polakiem stało ciężkie zadanie. W ataku drużyny ze stolicy Anglii wyszło trzech graczy - Heung-min Son, Dominic Solanke oraz Brennan Johnson. To właśnie ten trzeci zdobył otwierającą bramkę.

Warto dodać, że w siódmej minucie meczu z boiska wyleciał Radu Drăgușin, a więc obrońca Tottenhamu. Nie przeszkadzało to jednak „Kogutom” w przeprowadzeniu akcji, która zakończyła się bramką. Wszystko wykończył wspomniany Brennan Johnson, a Mateusz Kochalski nie miał raczej zbyt wiele do gadania w tej sytuacji.

Należy też wspomnieć, że Azerowie spóźnili się na ten mecz, gdyż ich autokar stał w korku. Start spotkania oczywiście opóźnił się, ale i tak mogło to mieć jakiś wpływ na dyspozycję przyjezdnych.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 1:0 dla zespołu Ange'a Postecoglou. Bramka Brennana Johnsona to piąty gol, którego w tym sezonie stracił Kochalski w pięciu meczach. 24-latek raz zachował czyste konto.