Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór

Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór fot. Marcin Karczewski / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl | Sport.pl

Mateusz Kowalski może ostatecznie tej zimy nie trafić do Udinese Calcio. Utalentowany napastnik otrzymał propozycje dołączenia do innych włoskich zespołów - poinformowali Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl oraz Kuba Seweryn ze Sport.pl.

W ostatnich dniach powstało spore zamieszanie wokół 17-letniego wychowanka klubu z Podlasia. Znalazł się on bowiem na celowniku kilku zagranicznych drużyn.

Spośród nich zdecydowanie na prowadzenie wysunęło się Udinese Calcio, które zdołało nawet wypracować stosowne porozumienie z Jagiellonią Białystok odnośnie warunków zimowego transferu z udziałem młodzieżowego reprezentanta Polski.

Pomimo takiej sytuacji Mateusz Kowalski może ostatecznie nie wylądować w zespole „Zebr”, ponieważ bardzo mocno do walki o jego względy wkroczyła Parma i teraz zdaje się, że to ona ma przewagę nad klubem Serie A w wyścigu o podpis napastnika.

Na taki rozwój wypadków wskazuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, który uważa, że sam piłkarz i jego rodzice przychylniejszym okiem spoglądają na możliwość dołączenia do drużyny z zaplecza włoskiej elity.

17-letni zawodnik spodziewa się, że miałby w szeregach „Ducali” większe szanse na zaistnienie niż w Udinese Calcio.

Kuba Seweryn ze Sport.pl dodaje z kolei, że wychowanek ekipy z Podlasia dostał też propozycję z Sassuolo.

Kowalski wystąpił w tym sezonie w dwunastu meczach dla ekstraklasowego zespołu, w których strzelił dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub z Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdzą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy