Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór

Mateusz Kowalski jednak nie dla Udinese?! Ma inny preferowany wybór fot. Marcin Karczewski / PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Meczyki.pl | Sport.pl

Mateusz Kowalski może ostatecznie tej zimy nie trafić do Udinese Calcio. Utalentowany napastnik otrzymał propozycje dołączenia do innych włoskich zespołów - poinformowali Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl oraz Kuba Seweryn ze Sport.pl.

W ostatnich dniach powstało spore zamieszanie wokół 17-letniego wychowanka klubu z Podlasia. Znalazł się on bowiem na celowniku kilku zagranicznych drużyn.

Spośród nich zdecydowanie na prowadzenie wysunęło się Udinese Calcio, które zdołało nawet wypracować stosowne porozumienie z Jagiellonią Białystok odnośnie warunków zimowego transferu z udziałem młodzieżowego reprezentanta Polski.

Pomimo takiej sytuacji Mateusz Kowalski może ostatecznie nie wylądować w zespole „Zebr”, ponieważ bardzo mocno do walki o jego względy wkroczyła Parma i teraz zdaje się, że to ona ma przewagę nad klubem Serie A w wyścigu o podpis napastnika.

Na taki rozwój wypadków wskazuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, który uważa, że sam piłkarz i jego rodzice przychylniejszym okiem spoglądają na możliwość dołączenia do drużyny z zaplecza włoskiej elity.

17-letni zawodnik spodziewa się, że miałby w szeregach „Ducali” większe szanse na zaistnienie niż w Udinese Calcio.

Kuba Seweryn ze Sport.pl dodaje z kolei, że wychowanek ekipy z Podlasia dostał też propozycję z Sassuolo.

Kowalski wystąpił w tym sezonie w dwunastu meczach dla ekstraklasowego zespołu, w których strzelił dwa gole.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] UEFA zmniejszyła kary Legii Warszawa [OFICJALNIE] Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze Wisła Kraków podjęła rozmowy z nowym kandydatem na trenera. Jako piłkarz rozegrał ponad 400 meczów w topowej lidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy