Matuidi namawia Griezmanna na transfer do Interu Miami

Matuidi namawia Griezmanna na transfer do Interu Miami fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Blaise Matuidi namawia Antoine’a Griezmanna na przenosiny do Interu Miami - pisze Goal.com.

Inter, który w tym roku rozpoczął rywalizację w MLS, od dłuższego czasu zbierał się do pozyskania kilku gwiazd z Europy. Póki co jego szeregi zasilili Matuidi oraz Gonzalo Higuaín. Chwilę wcześniej obaj byli związani z Juventusem. Można przypuszczać, że na tym się nie skończy i w kolejnych oknach będziemy świadkami jeszcze kilku transferów ze Starego Kontynuentu do Miami.

Zdaniem Goal.com sam Matuidi namawia do przenosin w tym kierunku Griezmanna. Francuski pomocnik chciałby, aby jego rodak dołączył do jego nowej drużyny.

Zapytany o całą sprawę przez media 33-latek przyznał, że nie wie, czy do tego dojdzie. Podkreślił on, że Griezmann gra w jednym z największych klubów na świecie i, choć przechodzi trudny okres, ma dużo czasu, by wyjść z dołka i grać na najwyższym poziomie w Europie.

29-letniego Griezmanna, który w tym sezonie zanotował na razie trzy występy w koszulce „Dumy Katalonii”, łączy z nią kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Jeśli chodzi o Inter, to na razie zajmuje on dwunaste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy