Matuidi namawia Griezmanna na transfer do Interu Miami

Matuidi namawia Griezmanna na transfer do Interu Miami fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com

Blaise Matuidi namawia Antoine’a Griezmanna na przenosiny do Interu Miami - pisze Goal.com.

Inter, który w tym roku rozpoczął rywalizację w MLS, od dłuższego czasu zbierał się do pozyskania kilku gwiazd z Europy. Póki co jego szeregi zasilili Matuidi oraz Gonzalo Higuaín. Chwilę wcześniej obaj byli związani z Juventusem. Można przypuszczać, że na tym się nie skończy i w kolejnych oknach będziemy świadkami jeszcze kilku transferów ze Starego Kontynuentu do Miami.

Zdaniem Goal.com sam Matuidi namawia do przenosin w tym kierunku Griezmanna. Francuski pomocnik chciałby, aby jego rodak dołączył do jego nowej drużyny.

Zapytany o całą sprawę przez media 33-latek przyznał, że nie wie, czy do tego dojdzie. Podkreślił on, że Griezmann gra w jednym z największych klubów na świecie i, choć przechodzi trudny okres, ma dużo czasu, by wyjść z dołka i grać na najwyższym poziomie w Europie.

29-letniego Griezmanna, który w tym sezonie zanotował na razie trzy występy w koszulce „Dumy Katalonii”, łączy z nią kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Jeśli chodzi o Inter, to na razie zajmuje on dwunaste miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej MLS.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna” Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy