Maxi López o braku powołań dla Icardiego. „Piłką kierują pewne zasady”

Maxi López o braku powołań dla Icardiego. „Piłką kierują pewne zasady”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Squawka I TyC Sport

Maxi López wypowiedział się na temat Mauro Icardiego i braku powołań do reprezentacji Argentyny dla gwiazdora Interu.

Relacje między oboma zawodnikami od dawna są specyficzne. Swego czasu wielką aferę wzbudziło związanie się Icardiego z Wandą Narą - byłą partnerką życiową Lópeza, z którym kobieta ma trójkę dzieci. Zawodnik klubu z Mediolanu odbił dziewczynę rodakowi, gdy obaj występowali jeszcze w Sampdorii.


Mimo znakomitej formy w koszulce Interu, Icardi nie otrzymuje szans w kadrze narodowej. Niedawno media zaczęły spekulować, że wynika to z lojalności w stosunku do Lópeza liderów reprezentacji - Javiera Mascherano czy Leo Messiego. Sytuację podgrzało pojawienie się sieci zdjęcia, na którym 33-latek pozował razem z gwiazdami Barcelony.

- Powód jest inny. Świat futbolu jest zazdrosny, gdy zawodnik ma pewien rozgłos poza boiskiem. Tym sportem kierują pewne zasady i gdy ktoś popełnia błąd, płaci za niego.

- W codziennym życiu jest tak samo. Dałbym wiele za rozmowę z nim, ale nigdy nie zostałem do niej dopuszczony. Razem z Wandą zawsze włączają w to wszystko dzieci.

- Rzadko się w tej sprawie wypowiadam, ale muszę to wyjaśnić, ponieważ moi przyjaciele zostali zranieni. Jedyną osobą, która miała to zdjęcie oprócz mnie była Wanda. Nikt inny go nie miał. To wszystko zostało zrobione w złej wierze. Nie licząc ostatniego meczu Barcelony z Juventusem, nie widziałem się z Mascherano i Messim przez 10 lat - powiedział López.


Tekst alternatywny

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy