McClaren: Luuk de Jong idealny dla Premier League. Walka o podpis Holendra trwa!

McClaren: Luuk de Jong idealny dla Premier League. Walka o podpis Holendra trwa!
Redakcja
Redakcja
Źródło: Skysports

Były selekcjoner reprezentacji Anglii - Steve McClaren uważa, że Luuk de Jong idealnie wpasowałby się w realia panujące w Premier League.

Obecny szkoleniowiec drużyny FC Twente jest przekonany, że wschodząca gwiazda holenderskiej piłki – Luuk de Jong, byłby idealnym rozwiązaniem dla którejś z angielskich drużyn. Słowa te nie są bez pokrycia, gdyż zainteresowanie 21-latkiem zgłaszają takie marki jak Manchester United, Chelsea, Liverpool, Newcastle United czy Tottenham Hotspur.

Holenderski internacjonał ma za sobą dwa bardzo dobre sezony. W tegorocznej edycji Eredivisie wpisywał się do sędziowskiego notesu aż 32 razy w ubiegłym zaś  odnotował dwie bramki mniej. Włodarze klubu ostrzegają jednak potencjalnych nabywców, że napastnik nie opuści zespołu jeżeli w ich klubowym faksie nie wystosuje się oferta niższa niż 13 milionów funtów.

- Luuk to napastnik w ‘angielskim stylu’. Bardzo chciałbym zatrzymać go w moim zespole, lecz doskonale wiem, że będzie to niezwykle ciężkie zadanie. Luuk jest wysoki, silny i doskonale gra w powietrzu – każda strzelona przez niego bramka przychodzi mu z łatwością. Ma w zasadzie wszystko czego potrzebuje klub z najwyższej futbolowej półki – chwalił podopiecznego McClaren.

Całą sytuację postanowił skomentować również prezydent klubu z Eredivisie – Joop Munsterman, który stwierdził, że zatrzymanie w klubie de Jong graniczy z cudem.

- Chcemy zatrzymać u siebie Luuka. To jeden z tych zawodników, dzięki którym możemy liczyć się nie tylko na krajowym podwórku ale i na arenie europejskiej. Jeżeli jednak będzie chciał odejść, zespół nim zainteresowany musi przedstawić nam ofertę nie mniejszą niż 13 milionów funtów. To wielka kwota, za wielkiego piłkarza – mówił Munsterman.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Jonathan David odchodzi z Gentu. Hitowy transfer Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów Liga Europy: Rozpoczyna się turniejowa walka o końcowy triumf. Znamy skład ćwierćfinałów Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider Wisła Kraków: Stefan Savić, czyli boiskowy lider OFICJALNIE: Stefan Savić w Wiśle Kraków OFICJALNIE: Stefan Savić w Wiśle Kraków POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City POTWIERDZONE: Eric García chce odejść z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy