McDonald wyszedł na mecz jako Burger King

McDonald wyszedł na mecz jako Burger King
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Twitter

W starciu kostarykańskiej ekstraklasy pomiędzy LD Alajuelense a Deportivo Saprissa doszło do zaskakującego wydarzenia. Nie miało ono jednak nic wspólnego z przebiegiem rywalizacji, a napisem umieszczonym na koszulce jednego z graczy.

Kiedy gospodarze zawodów prowadzili 2:1, na boisku zameldował się Jonathan McDonald. Na jego plecach nie widniało jednak nazwisko, a nazwa popularnej sieci barów typu fast food - Burger King. To szybko zwróciło uwagę kibiców, ale i ekspertów, którzy zgodnie uznali to za doskonały ruch marketingowy, będący przysłowiowym pstryczkiem w nos dla konkurencji. Jednocześnie należy wiedzieć, że firma założona w Miami jest jednym ze sponsorów LD Alajuelense.

Akcja ta stała się na tyle popularna, że absolutnie drugorzędny stał się wynik spotkania, a należy wiedzieć, że było to starcie dwóch czołowych ekip tamtejszej ekstraklasy. Tymczasem zespół 32-letniego środkowego napastnika w końcowych minutach stracił gola i tym samym ostatecznie strony podzieliły się punktami.

Po stronie miejscowych, oprócz Jonathana McDonalda, wystąpił m.in. Júnior Díaz, znany z występów chociażby w Wiśle Kraków czy FSV Mainz.

Atakujący to piętnastokrotny reprezentant Kostaryki i uczestnik ubiegłorocznego Gold Cup.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Chelsea - Atlético Madryt ostatecznie w... Londynie [OFICJALNIE] Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Haaland podziwia Lewandowskiego. „On jest szalony, po prostu szalony” Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE] Dan Petrescu znów do wzięcia. Rumun zwolniony po 44 dniach [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy