Mecz Ekstraklasy Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin przerwany!

Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin mierzyły się w ramach Ekstraklasy. W pewnym momencie spotkanie zostało przerwane. To pokłosie butelki, która trafiła bramkarza gości Valentina Cojocaru.

Śląsk Wrocław i Pogoń Szczecin w niedzielny wieczór mierzą się ze sobą w ramach Ekstraklasy.

To hitowe starcie w pierwszej połowie przebiegało pod dyktando gospodarzy, którzy mieli swoje okazje, by wyjść na prowadzenie. Mimo to do przerwy było 0-0.

Po zmianie stron do ataku ruszyli goście, co znalazło odzwierciedlenie w rezultacie.

W 72. minucie prawą stroną ruszył Kamil Grosicki, który dograł do Fredrika Ulvestada. Strzał Norwega odbił się jeszcze od Patryka Janasika i wpadł do bramki.

Drużyna Magiery starała się odrobić straty, ale mecz w pewnym momencie przerwane. Jest to pokłosie butelki, która trafiła w plecy bramkarza Pogoni Valentina Cojocaru.

Zawodnicy starali się wrócić do gry, lecz na murawie ponownie wylądował jakiś przedmiot i Szymon Marciniak zaprosił piłkarzy do szatni.

Na razie nie wiadomo, jakie będą następne decyzje.