Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO]

Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] fot. Tomasz Galiński [Twitter]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Galiński [Twitter | Lechia.gda.pl

Spotkanie Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów w I lidze zostało przerwane z uwagi na użycie przez kibiców środków pirotechnicznych.

Sobotni mecz w Gdańsku pomiędzy tamtejszą Lechią a Chrobrym Głogów został przerwany jeszcze przed upływem pół godziny gry. Kibice użyli środków pirotechnicznych, przez które na stadionie pojawił się taki dym, że nie dało się kontynuować spotkania. Sędzia Sylwester Rasmus zdecydował o udaniu się zawodników obu zespołów do szatni. Nie było sensu, żeby piłkarze marzli na zewnątrz, czekając na poprawę sytuacji.

Jak można przeczytać na relacji prowadzonej przez Lechia.gda.pl, fanom było mało i po pierwszym użyciu rac oraz przerwaniu starcia zrobili to po raz kolejny.

„Nie krytykuje kibiców, oprawy często są ciekawsze niż te mecze. Ale to jest kur** głupota” - ocenił całą sytuację na Twitterze Tomasz Galiński ze Sportowefakty.wp.pl.

Lechia podejmuje na swoim terenie Chrobrego, mając na koncie 29 punktów, co daje jej czwarte miejsce w pierwszoligowej tabeli. Ekipa z województwa dolnośląskiego plasuje się na 15. lokacie, a więc tuż nad strefą spadkową.

Dla gdańszczan to ostatnia potyczka przed swoją publicznością w tym roku. Potem czeka ich jeszcze tylko wyjazd do Lublina na mecz z Motorem.

AKTUALIZACJA: 

Spotkanie zostało już wznowione.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy