Mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk odwołany [OFICJALNIE]

Mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk odwołany [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Spotkanie Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Lechią Gdańsk nie odbędzie się zgodnie z planem.

Mecz miał rozpocząć się w niedzielę o 12:30. Dzisiaj wyjaśniło się, że tak się nie stanie.

„W związku wystąpieniem kilku przypadków SARS-CoV-2 wśród zawodników pierwszej drużyny Wisły Kraków oraz z możliwością pojawienia się kolejnych zakażeń, organizator rozgrywek Ekstraklasa SA w porozumieniu Komisją Medyczną Polskiego Związku Piłki Nożnej i z Małopolską Stacją Sanitarną podjął decyzję o zmianie terminu spotkania w ramach 6. kolejki pomiędzy Białą Gwiazdą a Lechią Gdańsk” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Wisłę.

Na razie nie wiadomo, w jakim terminie zostanie rozegrany mecz. Wkrótce powinna zostać podana informacja w tej sprawie.

Przypomnijmy, że wcześniej przełożone zostało już inne spotkanie 6. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin a Jagiellonią Białystok.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Krychowiak był bliski hitowego transferu przez konflikt z trenerem?! Temat może wrócić zimą Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] DAZN w grudniu wchodzi do Polski [OFICJALNIE] Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach Jóźwiak kontuzjowany. Polak nie był w stanie opuścić boiska o własnych siłach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy