Media: Potencjalni następcy Lukaku. Na bogato!

Media: Potencjalni następcy Lukaku. Na bogato!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Daily Mail, Telegraph

Moussa Dembélé i Alexandre Lacazette postrzegani są jako potencjalni następcy Romelu Lukaku.

Reprezentant Belgii zerwał rozmowy w sprawie przedłużenia umowy z obecnym pracodawcą, mimo że ta miała uczynić go najlepiej zarabiającym piłkarzem w historii klubu. Napastnik ma bowiem wątpliwości, czy ambicje działaczy pokrywają się z jego własnymi. Wyraził je w wywiadzie opublikowanym w dniu wczorajszym (WIĘCEJ).

Na chwilę obecną bardziej prawdopodobne wydaje się zatem odejście 23-latka po zakończeniu obecnego sezonu, co zmusiłoby włodarzy z Goodison Park do zakupu następcy. Jako, że zysk ze sprzedaży Lukaku najpewniej będzie okazały, jego następcą miałaby być inna gwiazda.

W brytyjskich mediach pojawiają dwa nazwiske. „The Telegraph” pisze o Moussie Dembele, który znakomicie spisuje się w barwach Celtiku. Francuz zna klimat angielskich boisk, bowiem wcześniej bronił barw Fulham i był zresztą o krok od przeprowadzki do Tottenhamu, ale oblał wówczas testy medyczne. „Daily Mail” wspomina z kolei, że Everton może powalczyć o Alexandre'a Lacazette'a, który kilka miesięcy temu zakomunikował, że nadszedł czas na zmianę otoczenia.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy