MEDIA: Zwrot w sprawie Alexa Teixeiry!

MEDIA: Zwrot w sprawie Alexa Teixeiry!
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: UOL

Według najnowszych doniesień, oddalił się transfer Alexa Teixeiry do Corinthians.

W poniedziałek informowaliśmy, że brazylijski pomocnik przeniesie się z Jiangsu Suning do rodzimego Corinthians. Wszystkie szczegóły były już ustalone, jednak najnowsze doniesienia mówią o tym, że transakcja nie dojdzie do skutku. Powodem jest niespodziewane zablokowanie transferu przez działaczy chińskiego klubu.

Niewytłumaczalna decyzja przedstawicieli Jiangsu Suning odbiła się echem we Włoszech, ponieważ w sprawę zaangażował się Walter Sabatini, czyli koordynator do spraw technicznych zarówno chińskiego klubu, jak i Interu. Przypomnijmy, że oba kluby prowadzone są przez Suning Sports Group. Sabatini udał się do Chin, gdzie wystosował stosowne oskarżenia.

- Działacze Corinthians ciężko pracowali nad sprowadzeniem Teixeiry, a Jiangsu w ostatniej chwili zmieniło zdanie. Możliwości transferu na ten moment są zerowe - powiedział Włoch. - Chińczycy złamali obietnicę, według której mieli pozwolić Teixeirze na transfer.

Wydaje się więc, że ostatecznie przeprowadzka 28-latka nie dojdzie do skutku. Corinthians zgłosiło już nawet listę piłkarzy, którzy wystąpią w Copa Libertadores.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy