Messi oburzony zarzutami francuskiego dziennika

Messi oburzony zarzutami francuskiego dziennika
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Mundo Deportivo

Leo Messi kategoryczny zaprzeczył, jakoby otrzymał zapłatę za swoją wizytę w Gabonie.

W zeszłym tygodniu francuskie "France Football" opublikowało informacje, według których reprezentant Argentyny pojawił się w afrykańskim kraju jedynie dlatego, że jego prezydent Ali Bongo zapłacił mu za 3,5 miliona euro za udział w specjalnej uroczystości. 

Według "Mundo Deportivo", 28-latek był tak oburzony tymi plotkami, że zażądał wycofania newsa i opublikowania sprostowania. Hiszpańska gazeta twierdzi, że Messi nie otrzymał ani grosza za swoją wizytę, na którą przystał ze względu na bliskie relacje z Samuelem Eto'o posiadającym dobre stosunki z Alim Bongo.

Gwiazdor Barcelony zaakceptował zaproszenie Kameruńczyka i udał się do Gabonu razem z innym byłym kolegą z zespołu, Deco, by wziąć udział w wydarzeniu związanych z organizacją Pucharu Narodów Afryki przez ten kraj.

Po powrocie do stolicy Katalonii, Argentyńczyk miał zostać poinformowany o zarzutach, którymi był zszokowany ze względu na to, że "France Football" nawet nie skontaktowało się z nim w celu ustalenia ich wiarygodności.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy