Messi proszony o odpowiedź na oskarżenia wujka Griezmanna: Jestem zmęczony tym, że wszystkie problemy to moja wina

Messi proszony o odpowiedź na oskarżenia wujka Griezmanna: Jestem zmęczony tym, że wszystkie problemy to moja wina
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS | France Football

Lionel Messi został zapytany o słowa, które skierował w jego stronę były agent i wujek Antoine'a Griezmanna, Eric Olhats.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się wypowiedź wujka Antoine'a Griezmanna, Erica Olhatesa na temat Lionela Messiego.

Były agent zarzucił Argentyńczykowi, że ten wprowadził do FC Barcelony „reżim terroru” i przez niego Francuz miał nabawić się traumy.

- Jest jednocześnie cesarzem i monarchą i wcale nie był zbyt zadowolony z tego, że Antoine przeniósł się na Camp Nou. Jego postawa była fatalna. Nikt nie miał nigdy żadnego problemu do Messiego, ale on do innych owszem.

- W moim mniemaniu on powiedział, że chce odejść, aby sprawdzić, jaką rolę odgrywa w klubie oraz jak bardzo liczą się z jego zdaniem. Klasyczny Messi. Wprowadził reżim terroru - powiedział.

Teraz o komentarz w sprawie poproszony został Lionel Messi. Argentyńczyk został złapany przez dziennikarzy na lotnisku w Barcelonie.

- Jeśli mam być z wami szczery, w sumie jestem już tym zmęczony. Zdaniem niektórych wszystkie problemy, z którymi spotyka się w ostatnich miesiącach klub, to wyłącznie moja wina - twierdzi.

W Hiszpanii na 33-latka czekali nie tylko dziennikarze, ale też mnóstwo kibiców.

- Mam za sobą niezwykle długą podróż, która trwała blisko 15 godzin. Teraz spotykam tutaj tak ogromny tłum. To jest naprawdę jakieś szaleństwo - dodaje.

Umowa Argentyńczyka z wicemistrzem Hiszpanii obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy