Messi proszony o odpowiedź na oskarżenia wujka Griezmanna: Jestem zmęczony tym, że wszystkie problemy to moja wina

Messi proszony o odpowiedź na oskarżenia wujka Griezmanna: Jestem zmęczony tym, że wszystkie problemy to moja wina
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: AS | France Football

Lionel Messi został zapytany o słowa, które skierował w jego stronę były agent i wujek Antoine'a Griezmanna, Eric Olhats.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się wypowiedź wujka Antoine'a Griezmanna, Erica Olhatesa na temat Lionela Messiego.

Były agent zarzucił Argentyńczykowi, że ten wprowadził do FC Barcelony „reżim terroru” i przez niego Francuz miał nabawić się traumy.

- Jest jednocześnie cesarzem i monarchą i wcale nie był zbyt zadowolony z tego, że Antoine przeniósł się na Camp Nou. Jego postawa była fatalna. Nikt nie miał nigdy żadnego problemu do Messiego, ale on do innych owszem.

- W moim mniemaniu on powiedział, że chce odejść, aby sprawdzić, jaką rolę odgrywa w klubie oraz jak bardzo liczą się z jego zdaniem. Klasyczny Messi. Wprowadził reżim terroru - powiedział.

Teraz o komentarz w sprawie poproszony został Lionel Messi. Argentyńczyk został złapany przez dziennikarzy na lotnisku w Barcelonie.

- Jeśli mam być z wami szczery, w sumie jestem już tym zmęczony. Zdaniem niektórych wszystkie problemy, z którymi spotyka się w ostatnich miesiącach klub, to wyłącznie moja wina - twierdzi.

W Hiszpanii na 33-latka czekali nie tylko dziennikarze, ale też mnóstwo kibiców.

- Mam za sobą niezwykle długą podróż, która trwała blisko 15 godzin. Teraz spotykam tutaj tak ogromny tłum. To jest naprawdę jakieś szaleństwo - dodaje.

Umowa Argentyńczyka z wicemistrzem Hiszpanii obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy